Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Oj Shoqni

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Mos me pyt pse po vuj
Dashnia jem u ba fati huj,
fati huj
Kjo merzi hise me ra
O per vdekje me ka ba
O me ka ba

[REF.:]
Oj shoqni, oj shoqnia jem
Mos e paqit ju fatin tem
Oj shoqni, shoqnia jem
O kjo ndarja don mem qmend

I duroj plagët e mia
Dhimbje madhe ish dashnia,
ish dashnia
Me m'kuptu shoqnia jem
Duhet me dasht me zemren tem,
me zemren tem

[REF.:]
Oj shoqni, oj shoqnia jem
Mo e paqit ju fatin tem
Oj shoqni, shoqnia jem
O kjo ndarja don mem qmend
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)