Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kida - Drunk

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Baby, kur jom drunk edhe kyqjen dhez
I wanna sing that song qe ty t'prek
Une skam me kon knej, away, away
Jo, une skam me kon knej, away, away

Pse po thu, "I love you", nese ma nuk e nin
Fjalt e tua t'pakta ma nuk po muj me ni
Zemer, krejt qa pata un i fala per dashni
Tash perveq kujtimeve, kurgjo nuk ka met
Ndjenat e mija per ty shume moti kon vdek
Por von esht me ndreq qka u bo, se o von
Ma theve zemren, oh my baby, nuk e dite sa vlej
Amo babe, nuk e di tash a m'gjen
Nuk e di tash a m'gjen, oh, ah

I've been feeling so lonely
Kur jom kon vet, ku je kon ti?
U zhduke sikur hije
S'um shkrujte as s'um thirre
I-I- I’ve been feeling so lonely
Kur jom kon vet ku je kon ti
U zhduke sikur hije
S’um shkrujte as s’um thirre

[REF.:]
Baby, kur jom drunk edhe kyqjen dhez
I wanna sing that song qe ty t'prek
Une skam me kon knej, away, away
Jo, une skam me kon knej, away, away
Baby, kur jom drunk edhe kyqjen dhez
I wanna sing that song qe ty t'prek
Une skam me kon knej, away, away
Jo, une skam me kon knej, away, away

Vet ki me lyp mu kthy, por nuk ki me mujt
Edhe me dasht, qka ka me bo qe ti nuk ke dit mem rujt
Edhe m'um dasht, ke lyp me pas nji Kim Kardashian
Ke hup Kim none per attenzion
Nuk ka me shance n'ket relacion
Njejt si me ty tash pa ty un e kom

Hey love, tash je me to
I wish you best of luck
Amo kurr mos harro, I gave a f**k
Une kesh per ty kur ti nuk ke kurgjo

[REF.:]
Baby, kur jom drunk edhe kyqjen dhez
I wanna sing that song qe ty t'prek
Une skam me kon knej, away, away
Jo, une skam me kon knej, away, away
Baby, kur jom drunk edhe kyqjen dhez
I wanna sing that song qe ty t'prek
Une skam me kon knej, away, away
Jo, une skam me kon knej, away, away
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)