Më mbaj mend (për 1 muaj)

Engjëllusha Salihu - Se Ti Je

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
se ti je je zemra ime vet se ti ke ke shpirtin si magnet ti ti je je veq per me u dasht e kot eshte koha kur nuk jemi bashk
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)