Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buta - Pauza

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Limmosuleq

[REF.:]
N'trap nuk nalet puna
N'trap nuk ka pauza
Banda si yakuza
I mujtem akuzat
Pare permi kurva
Dhe permi shpiuna
T'kafta qito tulla
Si Mandi Nishtulla

S'dal n'trap pa allti
S'dal, n'xhep pa i pase 10k
Me ni jeep t'zi, audi
Me ni Glock t'zi t'Austrise
Nese ti don ferrk me nis
Shpejte ki mu kon deceased
Rest in peace
Tash t'kane qit ty n'maice
Shoki t'ka bo ty tattoo amo dhipi t'ka harru
Krejte po thojne "kuku sa i ri djali ka shku"
Vitet ecin, koha ndrron, qelin lulat
Ti harrohesh e vjetrohen fotot tua
Nashta jeta o' e shkrume
Nashta jeta o' rastsi
Une nuk e di, еdhe me dite s'ka rеndsi
E kom pa ni anderr qe i bona 1 milion
Po edhe n'anderr mu shteti m'arrestoj
Jeta kanihere ma e quditshme se ni film o'
Njerzt desin dite per dite
S'dihet ty kur t'bjen bingo
Turlifar menyre, per asnjo mos u qudit bruh
T'eksplodon kerri kur e merr naj dite per xhiro

[REF.:]
N'trap nuk nalet puna
N'trap nuk ka pauza
Banda si yakuza
I mujtem akuzat
Pare permi kurva
Dhe permi shpiuna
T'kafta qito tulla
Si Mandi Nishtulla

N'rruge me veteran, qe kane plote medalje
Vaga o' e sakte, se o' digjitale
Numrat kurre nuk rrejn
Me numra sun bon llafe
Numrat jone t'vertete
Numrat jone krejte fakte
Mujna me pi kafe qe bojme plane me bo pare
Sene materiale jo asi spirituale
Nuk kom kohe per llafe
Nuk kom kohe me bo hajgare
Ti nuk je serioz, ashiqare, ashiqare
E maj do miell n'tavan
Po me to pite sun bon
Ta dho e provon, fluturon si airoplan
N'kuzhine u bo nxehte po na per ty sun qelim xham
Ose e duron t'nxehtin
Ose qu dil ti jashte
Shehri o' si jungle
Ruju n'to po hupesh
Ti nese nuk ruhesh
Pergjithmone zhdukesh

[REF.:]
N'trap nuk nalet puna
N'trap nuk ka pauza
Banda si yakuza
I mujtem akuzat
Pare permi kurva
Dhe permi shpiuna
T'kafta qito tulla
Si Mandi Nishtulla
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)