Më mbaj mend (për 1 muaj)

Juliana Pasha - Më E Bukura Mbi Dhe

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Seç te ka qendisu
Zoti me ildi
Lulet ulin koken moj
Sa here kalon ti
Oooo nenen puth ne ball
Oooo qe s’te beri djale aaaa

Reff 2x
Dil e dil te t’shohim ne
Me e bukura mbi dhe
Dil e dil e mos u fsheh
Me e bukura mbi dhe
Laj lajla lajla la
U fsheh hena sa te pa
Laj lala lajla la
Kush per ty mendjen se la

Ngjyrat e ylberit
I ke nen qerpik
Nuk ka me te bukur moj
Nuk ka edhe pike
Oooo nenen puth ne ball
Oooo qe s’te beri djale aaaa

Reff 2x
Dil e dil te t’shohim ne
Me e bukura mbi dhe
Dil e dil e mos u fsheh
Me e bukura mbi dhe
Laj lajla lajla la
U fsheh hena sa te pa
Laj lala lajla la
Kush per ty mendjen se la
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)