Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jon Pireva - Adea

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ti nuk ki ide qka mke bo moj ade adea dea adea dea
Me mu nuk je me tjetrin a je
Asea dea Adea dea x2

Nuk njoh as edhe njo kshtu qe telefono loja mos bo
Nuk njoh as edhe njo kshtu qe telefono loja mos bo
Hajde tashti tkapi veq me ty um ec llafi
Per tjeter kon ska me ma ni
Hajde tashti tqafi edhe komt ti hapi per kon tjeter ka me ma ni
Prap se prap ti te un vjen
Prap se prap ti pa mu nuk mun
Prap se prap ti pa mu bjen
Prap se prap ti pa nuk mun
Po tlypi po spo tgjej sa po tndjej t ishe kon nshitje 1milion euro tblej
Per ty skom koment jom ka tnjeki si urgjent kshtu qe eja se pom qmend eja se pom qmend

Sjom i fundit as i pari qe ti e djeg si zjarri
Sjom i fundit as i pari qe ti e djeg si zjarri
Hajde ma ngat ade pa ty sbon plane
Mos um hek qafe hajt kallxom ka je
Vi tmarr per kafe sa mdon nuk ma the
Naten edhe diten ty tkom nmene
Naten edhe diten ty tpermeni
Naten edhe diten ty tkom nmene
Naten edhe diten ty tpermeni
Tndjej edhe kur je nlargsi
Nkit shi si fat zi
Tu tprit jom nkat zi
Pa ty knaqsi
Sun ndi i i i
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)