Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anisa Veseli - Qyqek

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Pe lun qyqek (qyqek) uhhh
Mos um fol kot bich
I break your neck
Ty me mu nuk ta qet na nah uhhh
Working for the milly milly milly god belssed (x2)

Ftyra ma e re qe po bon trend
Boni mraba shpines stila, kshtuqe going fake your self
Snack deep shary snack deep goo goo goo any clap clap clap
Per ni fit qe nuk ta futi card
Ndrroje menaxherin pak se tu ka flliq zani
Pom don top lista me kan i pari,amo pe rren veten kot se thot kalendari

Pe lun qyqek (qyqek) uhhh
Mos um fol kot bich
I break your neck
Ty me mu nuk ta qet na nah uhhh
Working for the milly milly milly god belssed (x3)

(2)

Eyy,brraa
Ahh, ahh eyy
One she wants is a party
Why you want her even soft it so narthex
You are losing the game so it is so nartic
Farty,farty,farty

Fole kot,fole kot
Vijen vlog eyyy
Kat permi kat tu i palu hej
Sa ma shum po ju njoh pom dilni fake
Se me ftyrat e juve as portali nuk dhez

Koke kap si me doza me doza me bluza
Me qikat tu hi n'clab mashallah t'gata si ruska
Qka me than,nuk je per ket loj
My bich is bad and your bich is love

Cause my brika per minika
Folin trashk be im a back,nxehen pse nuk jon pozita,
e po dojn me kan ven tem hee,
mushu men hee,mushu men,
sa ki fjal une kom men

Ti nuk je connect, ti nuk je connect hee
Jom tjeteer nivel jom tjeter nivel ahh
Krejt qa po foli osht kot
a movu ejap,amovu ejap (hehe)

One she wants is a party
Why you want her even soft it so narthex
You are losing the game so it is so nartic
Farty,farty,farty.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)