Më mbaj mend (për 1 muaj)

Capital T - Diego

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Dhipat folin mas shpine
mos me ni un tinez
informacioni gjindet
nkto rrugica t prishtines
shpejt i hypi makines
tbombardoj pi kabines
mrapa numri 10i
kta po m hejtin pi pankines
thirrem diego diego diego i argjentines
hajde genius kapmu npenis
stines pi thojn dimer un pushime jam nmaldive
afer me nifar dive
ftyren t'njejt si t anxhelines
ju kan nal koncertet dojn me dek pi karantines
tvyn kredi hajde te babi
50 mij hajde te babi
mos ta nij hajde te babi
vec mos qaj celet klabi
me kta t mijt na ki n male
me muzik jo portale
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)