Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liri - Kalle

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
INTRO
Sa shum un tpasna ndje x3

Verse
Nfakt jena kon 1 po sot u ndam pergjys
Dashnia jon met veq pjese e historise
Sa mire jetes tre ja paske nis
Po njo si ti ku ja din be vleren dashnise?
O dale dale ma ngadale
Se sonte spo ma nin me shoqe tuja po kcej valle
Kalle Kalle
Se me kang tem mki afer
Sa nice injoranca jote e ndrron situaten
Bebe bebe o Bebe Bebe
Hajt kallxom ti qa ndodhi me neve? X2

Ref

Sa shum un tpasna ndje
Sa shum un tpasna ndje
Sa shume un tpasna ndje

Verse 2
Un e di qe se harron ti ket djalin
Ko me tu kujtu edhe Nuse kur tmarrin
Malli malli e di qe ko me tmarr malli
Hala jom ai djali pse po tvjen o beb inati
O Dale dale ma ngadale
Se sonte spo ma nin me shoqe tuja po kcej valle
Kalle Kalle
Ti e din qe s'gjen si une
Kado me shku prap ski me pa si une
Bebe bebe o Bebe Bebe
Hajt kallxom ti qa ndodhi me neve? X2

Ref

Sa shum un tpasna ndje
Sa shum un tpasna ndje
Sa shume un tpasna ndje
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)