Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anisa Veseli - Freestyle (Rzon)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Stop plp plp
seni lame wtf
i cant hear form the top
pe bojna si nclub
tavolina koka plot
tu u dok si nspot
7 shi jackpot
teper komfort
jeni shum t'dopa
i got that cake from behind jo nuk o fake nah
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)