Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kushtrim Kelani - Ti M'ke Rrejt

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ti m'ke rrejt,ti m'ke rrejt 2×
Per qata sje me mu,prej dashnis spo muj me flejt,e di ku ke gabu.

Jam betu që ma nuk t'thirri
Edhe numrin ta kam fshi,se kurgja ska ndodh pa hiri,me kast i bane ti
Se shum kam besu un ty,ti shum mir e di tradhtia nuk falet,me t'fal eshte gabim.

Ti mke rrejt,ti mke rrejt 2×
Per qata sje me mu,prej dashnis spo muj me flejt,e di ku ke gabu

Ma as ne anderr sdu me tpa,se jeten ma ke nxi,ti ke punu mas shpine,e un t'kam dhan dashni,se shum kam besu un ty,ti shum mir e di,tradhtia nuk falet,me t'fal eshte gabim

Ti m'ke rrejt,ti m'ke rrejt 2×
Per qata sje me mu,prej dashnis spo muj me flejt,e di ku ke gabu.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)