Më mbaj mend (për 1 muaj)

00 Genti - Asgjë E Largët

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
S'kam asgje te larget
Dite te reja do te gjejme
S'ka me klithma bebesh
Besoje, (besoje), besoje

Nuk ka uje ne fusha
Vetem nje femije ne rruge
Nuk ka me vdekje
Nje emishe e zeze ne tel
Besoje, (besoje), besoje.

[REF.:]
Nuk ka asgje te larget
dite te reja do te gjejme, do gjejme
Nuk ka me klithma bebesh
besoje, besoje, he-he, he-hej.

Nuk ka me lutje
Vetem nje dore e shtrire
S'ka me stermundime
Vetem nje gjurme e lehte
Besoje, e lehte, besoje

[REF.:]
Nuk ka asgje te larget
dite te reja do te gjejme, do gjejme
Nuk ka me klithma bebesh
besoje, besoje, he-he, he-hej.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)