Më mbaj mend (për 1 muaj)

Samanta - Emnin Tem

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
U ndjena e thare nuk jam rehat
ndjej merzi.
E vetme ne shrat shikoj atje lart
me lot ne sy.
Zemra po garon me te rrahura fort
t'kerkon ty.
Si ta qetesoj kur je ti ilaçi

Refreni
A e permend ti a e permend
a e kujton najhere emrin tem.
A ke pas nje qe don si un sa vuj
A e permend ti sa e permend
sa here n'dit e thua emrin tem
Sa do doje t'jem une aty veç per ty

Dhimbja vazhdon e ti po mungon
me ket peisazh diçka po mungon
ktu ne ket dhome qe ndanim bashkë.

Zemra po ndalon me te rrahura
sot nuk t'ka ty.
Si ta ushqej kur je ti ilaçi.

               Refreni
A e permend ti a e permend
a e kujton najhere emrin tem.
A ke pas nje qe t'do si un sa vuj
A e permend ti sa e permend
sa here n'dit e thua emrin tem
Sa do doje t'jem une aty veç per ty
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)