Më mbaj mend (për 1 muaj)

Majk & Ledri Vula - Marr

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Marr
ja do des ja do t'marr
este amor me va matar
no te puedo olvidar
o bela ty une do t'maaaaaarrr
bela ty do tmaarr
zemer ty do tmaaarr
ja do des e ja do tmarr

T'fala
sa here une ty kom cu t'fala
ti m'ke injoru, un s'u nala
asnjehere une nuk u nala
Eeeee

maaaaaarrr
bela ty do t'marr
zemer ty do t'marr
ja do des e ja do t'marr

LEDRI VULA:
Po lypi si ti
po s'pp shoh une asnjo
e di kom me t'marr
e sigurt si kasko
Latina mos m'kqyr ti mu si gringo
se jam addicted n'ty si narco
ti mu m'deh m'bon si narco
je tu m'djeg o diablo
krejt ca po du
qysh jom per ty me kon ti per mu
Woo

Ca t'keqen po menon
Ca t'keqen po menon
hajt thuj-thuj
se ti me mu nuk shkon
t'ma, ma
Ma ma ma ma marr

REF:
ja do des, ja do t'marr
este amor me va matar
no te puedo olvidar
o bela ty un do t'maaaaaarrr
bela ty do t'marr
zemer ty do t'marr
ja do des e ja do t'marr
Ej

MAJK:
Zemer per ty kisha bo un kilometra
mos ta nin kurr ca thojn tjerat
si lule mes therrav une ty t'gjeta
e ti hala po lun me mu?!
nuk esht n'rregull, n'rregull
aaaaa aaa a
n'rregull, n'rregull
jom tu ngajt mas teje si mas
lekut, lekut
hap mas hapi po t'njeku, njeku
uuuuuuu
mos ta nin
edhe nese nje dite e mire
prap do t'vij

REF:
se ja do des ja do t'marr
ja do des ja do t'marr
este amor me va matar
no te puedo olvidar
o bela ty une do t'maaaaaarrr
bela ty do t'maaarr
zemer ty do t'maaarr
ja do desi ja do t'maaarr

T'fala
sa here une ty t'kom cu t'fala
ti mke injoru un s'u nala
asnjehere une nuk u nala
Eee

Maaaaaarrr
bela ty do t'maaarr
zemer ty do t'maaarr
ja do des e ja do t'marr
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)