Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erik Lloshi - Kshu Je Ti

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Je t'aime
E mbaj mend me thoje ti dikur
Refren qe s'me kendoje vetem mua
E di, gabimi im ishe ti mrekulli
Jam merzit me ty, jam merzit pa ty

Sa munde m'shkatrrove
Ma bene gjakun uj te zi
Un helm i zi
Un me dashni, ti me tradhti
O sa shum mundove
Ma more mu, ia dhe atij
Pastaj atij, pastaj atij
Se kshu je ti

Thuj a t'kam mungu
T'ka marr malli per mu?
A m'ke kujtu najher kur tjetrin ke taku?
2x

Po kshu je ti, je ti shpirt i zi
Sa t'gzon ty tradhtia
Mu m'mungon dashnia
Ma more mu, ia dhe atij
Se kshtu je ti

Thuj a t'kam mungu?
T'ka marr malli per mu?
A m'ke kujtu najher kur tjetrin ke taku?
4x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)