Më mbaj mend (për 1 muaj)

Matolale - Flak

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ajo futet nclub
Aty e gjen per i nat
I bo senet krejt vet
Ka fitu simpatizant
Thoba saj o shum e madhe
Un e thirri elefant
Nuk ka nevoj per njeri
Gjith njerzin e hallakat

Ajo ska nevoj per lek
Ndor man nji patek
Jo mos traft me u perzi
O kuku ca ke me hek
Ajo drreqin e fut shishen
Dhe pastaj e nxjerr vet
E keqe kuku me det
Kur e shef ti merr ment

Ajo thoben e con posht-nalt,posht-nalt,posht-nalt
Ajo thoben e con posht-nalt,posht-nalt,posht-nalt,posht
Se ajo esht flak x13
Se ajo esht flak x13

E ka nez flak,plak
Thoben e ka cu posht-nalt
I bo senet per inat,inat
Esht e veshur me dukat,dukat

I gjen mrapa dy-tre veta
I do levizjet e shpejta
Aty ku e zen e enjtja
Jo nuk ka me zon e premtja
Ajo duket si bitcoin
E kto tjerat po duken centa
Canta me LuisViton
Dhe i ka fjalet shum

Emm nji sekond
O grupi o grupi hajde kape kte hajde

Ajo futet nclub
Aty e gjen per i nat
I bo senet krejt vet
Ka fitu simpatizan
Thoba saj o shum e madhe
Un e thirri elefant
Nuk ka nevoj per njeri
Gjith njerzin e hallakat

Ajo thoben e con posht-nalt,posht-nalt,posht-nalt
Ajo thoben e con posht-nalt,posht-nalt,posht-nalt,posht
Se ajo esht flak x13
Se ajo esht flak x13
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)