Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mevli - Te Doja

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Unë te doja si mal pse e le te shuhej ky zjar pa ty ndjej une shumë vetmi vetmi pa dashuri (x2)
Ma doje ma doje haroje haroje haroje haroje sdo kete me ne jena kone sjena mo sema dash sjemi nje une se di ca do ti se si pje le ne vetmi ne vetmiiii Unë te doja si mal pse e le te shuhej ky zjar pa ty ndjej une shumë vetmi vetmi pa dashuri (x2)
oh sjena mo sjena mo jema kon nje oh sjena mo sjena mo jema kon nje
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)