Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stresi & Ish - Out Of My Mind

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Stresi:
It's BB4l
Krejt tjetër sen krejt tjetër life
E kan rrit mendjen e kan çu zonin
Jon bashku krejt hijenat
Dojn me rrzu krejt luanin
Me 1.5 cash indo
Look me ndor
Lek anej knej hiç pa prek sen me dor
I kom do puntor
Qethi çdo dy jav si me rra bor
Policis i kom ik gjith se s'i kom pas fake atletet mbeta tu i ndrru shtetet
Që sa vjet n'arrati ama hiç spo ma nin
Edhe ropt ja kom ** tu bo pare n Angli
Jeta jem o problem kshu që ski ça me ndryshu jo
I don't really give a fu** right now
Se me veti i kom do bro
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)