Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - S'kam Harru

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sonte te kam thirr
Met pyt a je mir
Met than qe jam gjall
E per ty zemer kam shum mall
Kisha dasht met pa
Doren me ta prek
E met than qe per ty zemer
Sonte kisha vdek

Ref:
Jo jo skam harru
Kur mke than te du
Jo jo nuk te harroj
Gjithmon te kujtoj
Popo ftyren tande
gjdo nat e endrroj
popo cka me than
Kur vet me ke lan

Ty tkam pas dashni
E hala te kam
Ti nuk e kupton
Se teper keq pa ty un jam
Keq jam un pa ty
Kurr sjam kan me keq
Pse nuk kthehesh prap te un
E jeten me ma ndreq

Ref:
Jo jo skam harru
Kur mke than te du
Jo jo nuk te harroj
Gjithmon te kujtoj
Popo ftyren tande
gjdo nat e endrroj
popo cka me than
kur vet me ke lan
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)