Më mbaj mend (për 1 muaj)

Solo - ZigZag

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Solo...

[REF.:]
Zig Zag, Shum apo pak
Po na vijn femrat
ma t'mira n club
Zig Zag, zhurma per nat
Po folin, le t'folin
Po gazi o gaz
Zig Zag, luje dhe pak
Mos ma luj bllofin
kur vet ke me dal
Aman, luje dhe pak
Mos mi bjer telit
Se sonte kom dal

Part 1
i gjuj nja 40 shishe per shoqni(yeah yeah)
parku krejt makinat xhama tzi (A ye yeah)
do me nejt me neve nVIP (A ye yeah)
daja don vetem shpejtsi (A ye yeah)
kto sjan tmira vetem ninstagram (A ye yeah)
jena shum duhen dhe do gram (Aye yeah)
do me pi me ne deri nsabah (A ye yeah)
e qes tymin e boj hallakam (A ye yeah)

Merri shoqet, merri, merri, merri (A ye yeah)
Merri shoqet, merri, merri, merri (A ye yeah)
i kom cunat un i maj ke brezi (A te yeah)
mrapa shteti rruges te koncerti Hajde Knej

[REF.:]
Zig Zag, Shum apo pak
Po na vijn femrat
ma t'mira n'club
Zig Zag, zhurma per nat
Po folin, le t'folin
Po gazi o gaz
Zig Zag, luje dhe pak
Mos ma luj bllofin
kur vet ke me dal
Aman, luje dhe pak
Mos mi bjer telit
Se sonte kom dal

Part 2
she wanna f**k all night
gazi gazi don me knu london style
okeej kot lefin se nuk t'hajn
format zig zag she is looking so fine
vi si rraketa nuk ta merr ty menja
veten sun e nali as radari as kta shefa
shqipet naqeta nburg me ligje tvetat
dikush i ka llafe amo dikush i bon vepra

you know vlla beatat une i qaj flow tekstet ti vraj
tash po ngjitem nsky fell ntok i kom nalt
femres trupin ja haj shume nbrez nalt une e maj
me alkool un e laj po kafshon si piranj

[REF.:]
Zig Zag, Shum apo pak
Po na vijn femrat
ma t'mira n'club
Zig Zag, zhurma per nat
Po folin, le t'folin
Po gazi o gaz
Zig Zag, luje dhe pak
Mos ma luj bllofin
kur vet ke me dal
Aman, luje dhe pak
Mos mi bjer telit
Se sonte kom dal
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)