Më mbaj mend (për 1 muaj)

Princ1 - Oki

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Po na dhem koka koka
Blemi do oki oka
Se kjo loqka loqka
Mka deh ma keq se
Vodka x3

Si mina mkurdise
Qa mbone ti moj pise
Sa bukur sa omel
Po e mer ngoj lepirsen
Ma prishe ma prishe
Ti menjen krejt ma prishe
5 shoqe je kai man mas vetit
Po ti qenke bishe
Kur e pash kur e pash
Se e dridhi thash
Me vete u qa
Ajo rrin veq me kon o mai miri
Nuk mirret me huta
Sa i don senet e forta
aq idon dhe tbuta
Ajo erdh vet vet
Un nuk e luta

Po na dhem koka koka
Blemi do oki oka
Se kjo loqka loqka
Mka deh ma keq se vodka x4

Oj zoge zoge zoge
Pse pom bon me dhimbje koke
Sat mira ike kusherinat
Bjeri tjau japim shokve
Po du veq me shikim
Ma puno laborator droge
Po umbyta mshko kjo bluza
Te shko ka ka do qe shkoke
Ahh un mall be nuk du ma
Prej sa nuk du mu nda
Se mbo ti me drit
Nese bo gjdo gja se do me pa
Kur ajo ja bon a
Kur ajo ja bon a
Me bo din ajo knaqet dhe boten
Kurr nuk e sho

Po na dhem koka koka
Blemi do oki oka
Se kjo loqka loqka
Mka deh ma keq se
Vodka x4
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)