Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylber Osmani - Kalle Zemrën Tem

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Refreni:
Kalle kalle flak ti zemren tem
Prej qe sje me mu as gjumi nuk po me zen
Une se di ku je tret
Se pa ty vet kam mbet
Qysh pate zemer ti mem lan vet

Pse na dy sjemi bashk
Sjemi bashk
Veten une e pyes qdo nat
Pse ste kam ngat
E arsye sme ke dhan
Ku je ku po shkon
Me ndjenja ti ke lujt
Veq pse ke mujt

Refreni x2:
Kalle kalle flak ti zemren tem
Prej qe sje me mu as gjumi nuk po me zen
Une se di ku je tret
Se pa ty vet kam mbet
Qysh pate zemer ti mem lan vet

Zemren ti ma dogje flak
Ma dogje flak
Me jetu pa ty spo muj
O sjam rahat
E arsye sme ke dhan
Ku je ku po shkon
Me ndjenja ti ke lujt
Veq pse ke mujt

Refreni x2:
Kalle kalle flak ti zemren tem
Prej qe sje me mu as gjumi nuk po me zen
Une se di ku je tret
Se pa ty vet kam mbet
Qysh pate zemer ti mem lan vet
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)