Më mbaj mend (për 1 muaj)

ELAI - Paranormal

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kush ka thonë që jam normal Lelelele Kom probleme mentale lelele Gjinja pom pysin a din që je fenomena lelelele So Scaryy Paranormal Lelelele

Jom rrit me cunat me Motorola, Kapuqa, Motorra me maska me gjona i kom perdor para Corona, Zona me lodra Gangstera që bojn LEK me KOKA.

Nëse fol shum bon vaki qe nin BOM BOMM ktu nuk t vjen pokoo o ka t vjen LOCOO, pasha zotin senet që i kom pa se ki ideen

Policia bon foto, P... japin toto i ka pa paret po per qata po don mu ngreee.. ooo JOJOO

Pë family ta fus ni molotov, provo nëse sum

beson

sjom kriminel po mos u beso Se ktu n mahall kom bo shum senee

llegal lelelele

Jom rrit me cuna Kriminal lelelele Kom pas o biseden me shejtan lelelelee So scary paranormal lelelelee

Bitches po pysin can you make me scream like

Rihanna(kuku)

Njejt si me rreh shuplaka nese je me dy vet i

kemi 3 çanta

pom pysin pse rrin gjithmon me kapel baby rri se na

ka msu Mahalla.

Kto kejt e kan ni onderr mu bo Corleone

ja hupim trupin sulmit me ni Telefonn

nuk fryhna mjepin respekt se i respektooj

nëse ofendon se toleroj shpejt reflekton edhe per hmmmm

ca dini ju per guns se do me prit ambulanccën deri sa t vjen

Deri meksin nfrazz ti ti me arroganc nese don me pru belen

cdo nat me demonet flasim se mos ma jep ti shancen me probleem, jom bo kshtu se kom pa shum sene..

llegal lelelele

Jom rrit me cuna Kriminal lelelele kom pas o biseden me shejtan lelelelee So scary paranormal lelelelee
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)