Më mbaj mend (për 1 muaj)

Joni - Bizi Agjend

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Krejt qka du mos mu plak
Po edhe nese plakna
Apet un nxa plaka
Ju rrehi thoben shuplaka
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)