Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artiib - 1 Lule

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nji lule dhurat
Simbolizon dashnin, po ska mo pas mo lule
Lirisht bjeri shkelem dashuris
Se pi qes npah per ty rash ndella
Kom nejt shum i mshelt sikur nburg mandella
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)