Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artiib - Putana

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
E di qe ki qef me hyp nporche panamera
Ki qef me vesh gucci one milion me t ardh era
Ti je veq ni bi**h jo nuk je si tjerat
Dashnia jem per ty si ka pas vlerat
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)