Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Zeqiri - Era

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Intro
Nese shkon ka frryn era...
Sma nin per ato ndjenja X2

Chorus
NESE SHKON KA FRRYN ERA,
JO SKA LIDHJE NESE NA NUK JENA
EDHE FJALT I MER ERA
(Kshtuqe) fhuuuuuuu
BONE ANIJEN ME VELA..

OHH
ec, ec boy...
Deren ti te une e ki msheel...
OHH
ec, ec boy...
Bone qato qe tka met..

IK TI...

baby ma mire IK TI!
Une, jo! Po ik ti!
Baby ma mir ik ti...
(Oh)
nuk kom faj-ai-aj!

Verse1
kejt qa ki me thon nxiri
Mos ta nin pot t'thom nxiri!
Ski as qa me thon...
Skom mo qa t'thom...
E DIN TII...

Nese don, biri...
Numrit ntelefon e ki
VEQ BUSSY!
E di qa don, biri
E di qe don money-money
MO MONEY TI!
Ti...
Feel...
Me, ti...

Buta:

Ay zemer lej kto loja
Jeta shkurt hajt e jetojna
Ay zemer lej kto fora
E kallxom ty qka tbon goja

Mos u nervozo me mu qfar dhurate ta kom pru
Q sum beson mu Merre veshe me provu
ki mu tranu
Vera wang shume e rall hala ntreg nuk ka dal
Ta kom ble prada ni qant edhe burberry ni shall
Hajt e qelum qet shampanj
Qetu nshtrat dyt mu pijav
Tani shkojna hina nkad
E lshojna me na ba masazh
E maj men kur ty tkom pa per her tpar Qaty npllazh
Mu ka dok si anderr mu ka dok sikur mirage
E di q tkom bo plag sjom tu lyp me ma fal
Veq pe du edhe ni nate pergjithmone men me majt

Chorus
NESE SHKON KA FRRYN ERA,
JO SKA LIDHJE NESE NA NUK JENA
EDHE FJALT I MER ERA
(Kshtuqe) fhuuuuuuu
BONE ANIJEN ME VELA..

OHH
ec, ec boy...
Deren ti te une e ki msheel...
OHH
ec, ec boy...
Bone qato qe tka met..

IK TI...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)