Më mbaj mend (për 1 muaj)

Finem - Ku Je Ti

Ju lutemi që korrigjimet të jenë sa më të sakta.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
( FINEM )

Ku je ti?
Najher rri dhe mendoj
Ku je ti?
Edhe vera kaloj
Ku je ti?
Un sedi se ku jam
Ku je ti(x2)

Ku je ti?
Tani vetem jeton
Ku je ti?
Telefonin e zon
Ku je ti?
E di malli po te merr
Un po vi
( FINEM )

Ku je ti as n'ondrra stkom pa
Ku je ti ne zemer mke ra
Ti e di per ty kisha vra
Ti e di per ty isha vrar
E pesove ti bone gabime
Dhimbja nuk po del as me pije
Ta kom bo nji kong tani nije
Ndoshta ty t'kalon

Si heroina
Je ti per mu si heroina
Hola senorita latina
Hajde, hajde bashk rrina

Ku je ti?
Najher rri dhe mendoj
Ku je ti?
Edhe vera kaloj
Ku je ti?
Un sedi se ku jam
Ku je ti?(x2)

Ku je ti?
Tani vetem jeton
Ku je ti?
Telefonin e zon
Ku je ti?
E di malli po te merr
Un po vi
( LIGHT )

Είπες ότι ήσουν μαζί μου για εκδίκηση (No, no, no, no)
Μα ποιον εκδικείσαι όταν πληγώνεσαι μόνο εσύ; (No, no, no, no)
Σε δέκα θα 'μαι κάτω από το σπίτι σου, μη κοιμηθείς (Baby, no, no, no)
Αν δεν είμαι εγώ, δε θέλω να σε ακουμπάει κανείς
Τώρα που είσαι εσύ; (Yeah)
Δε θέλεις να μας δούνε μαζί (Yeah)
Πως το εγώ θα γίνει εμείς; (Yeah)
Πες μου που έχεις εξαφανιστεί; (Yeah)
Εγώ 'μαι 'δω, μα που 'σαι εσύ; (Yeah)
Θα 'θελα μόνο μία στιγμή (Yeah)
Μα δεν έχεις χρόνο καν να με δεις
Πες μου τι πήγε λάθος, γιατί σε χάνω; Και

( FINEM )

Ku je ti?
Najher rri dhe mendoj
Ku je ti?
Edhe vera kaloj
Ku je ti?
Un sedi se ku jam
Ku je ti?(x2)

Ku je ti?
Tani vetem jeton
Ku je ti?
Telefonin e zon
Ku je ti?
E di malli po te merr
Un po vi
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)