Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kozak & Big Cruz - Banda

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kozkozi69

Po vjen kjo banda banda
Po mushet çanta çanta
E kush se din per na benzin
Kena per mrapa

Po vjen kjo banda banda
Po mushet çanta çanta
E kush se din per na benzin
Kena per mrapa

Po vjen kjo banda banda
Po mushet çanta çanta
E kush se din per na benzin
Kena per mrapa

Big Cruz
Wich a no bary

...

Kozak69

Po vjen kjo banda banda
Po mushet çanta çanta
E kush se din per na benzin
Kena per mrapa

Po vjen kjo banda banda
Po mushet çanta çanta
E kush se din per na benzin
Kena per mrapa

Po vjen kjo banda banda
Po mushet çanta çanta
E kush se din per na benzin
Kena per mrapa

Po vjen kjo banda banda
Po mushet çanta çanta
E kush se din per na benzin
Kena per mrapa

BENZI MBRAPA VIN
TU PI ME LIMI G
KTA MBYLLEN SI N’PEQIN
Ku rri une shteti s’hin
Tash dhipat mbas vin
I shoh prej makine
Sa ngjiten prape vine
Te skadum vin prej n’Kin
Leku mire me çante
I pastroje me banke
Ju nuk keni banke
Jam rrite me trafikante
Ju nuk dini sen
Sja keni idene
Sjeni per ket ven
Skeni ju terren

Po vjen kjo banda banda
Po mushet çanta çanta
E kush se din per na benzin
Kena per mrapa
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)