Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bardhi - A Je

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Para tij kur te pava
Syt me lot i lava
Pse me ty u ndava, me ty u ndava

Para tij kur te pava
Vetes nuk ja fala
Pse me ty u ndava, me ty u ndava

Aje zemer me naj tjeter aje
Ouuu a je ouuu aje
Aje zemer me naj tjeter aje
Ouuu aje oouu aje

Ani ani ani mos ma fal
As po ta fali
Malli malli mrena po na djeg si zjarri
Ani ani ani ty te kom kqyr si syt e ballit
Malli malli mrena po na djeg si zjarri

Qa me bo koka pune fati
Me tjeter kon me nda shtratin
Zemer i knaqem krejt hasmin
Ata per neve po flasin
Me te po te shoh ty prej largi
Ah bre sa shum mka marr malli
Zemer i knaqem krejt hasmin
Ata per neve po flasin

Para tij kur te pava
Syt me lot i lava
Pse me ty u ndava, me ty u ndava

Para tij kur te pava
Vetes nuk ja fala
Pse me ty u ndava, me ty u ndava

Aje zemer me naj tjeter aje
Ouuu aje
Aje zemer me tjeter aje
Ouuu a je

Ani ani ani mos ma fal
As po ta fali
Malli malli mrena po na djeg si zjarri
Ani ani ani ty te kom kqyr si syt e ballit
Malli malli mrena po na djeg si zjarri

Para tij kur te pava
Syt me lot i lava
Pse me ty u ndava me ty u ndava
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)