Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rina - Addiction

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Se ti e din qe tdu ma shum
Sesa du me t'harru
Po mvjen me tthon largohu
Po pa ty smuj me jetu
Mendjen ma ke hup
Nuk pres prej teje me m'qetsu
Nuk du mu kon e jotja
Po prap sdu as me t'harru(harru,no)

Nuk du as me tlon faj 2x
Nuk mujta me tlon faj
Nuk du as me tlon faj
Najher e tepron
Por kur shkon me mungon
Nuk e di ca kom
Qysh me tthon ti kuptom
Kur,veten smuj me kuptu
As vet se di ca du
Me kon me ty jam msu
Qysh me tlon mu largu
Pergjigje nuk po gjej
Kallxom qysh mu ndje
A mke dasht
(Ti a mke dasht)
So let na me prish krejt
Nuk e du tjeter kon njejt
Nuk muj pa tpa (nuk muj pa te pa)
Ee e ee Se di pse pse pse nuk me e ndjen ndjen aaa
Ee e e You know it yeah yeah yeah
You know I love

Se ti e din qe tdu ma shum
Sesa du me t'harru
Po mvjen me tthon largohu
Po pa ty smuj me jetu
Mendjen ma ke hup
Nuk pres prej teje me m'qetsu
Nuk du mu kon e jotja
Po prap sdu as me t'harru(harru,no)

Nuk du as me tlon faj
Nuk du as me tlon faj
Nuk mujta me tlon faj
Nuk du as me tlon faj

Ti a mke dasht 2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)