Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blero - Hej Aman

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Hej aman
Hala n’zemer t’kam
Hej aman
smunt mas teje jam
Hej aman
jo nuk o normal
Hej aman
je tu myt kadal

Se jam tu pi
jam tu u deh
per ty qe se di ku je
jam tu pi
jam tu u deh
per ty qe se di ku je
Se jam tu pi
jam tu u deh
per ty qe se di ku je
jam tu pi
jam tu u deh
per ty qe se di ku je

Hej aman
jam tu pyt gjithkan
hej aman
nuk po gjej kerkand
Hej aman
jo nuk o normal
Hej aman
jam tu vujt aman amaaan

Se jam tu pi
jam tu u deh
per ty qe se di ku je
jam tu pi
jam tu u deh
per ty qe se di ku je
Se jam tu pi
jam tu u deh
per ty qe se di ku je
jam tu pi
jam tu u deh
per ty qe se di ku je

Ku je jee jee
ku je je je je
Ku je je je je
ku je je je je
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)