Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yll Limani - Me Jetu

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sometimes i miss you
But I'm forgetting you slowly
I'm forgetting you slowly
Nuk e di çka ndodhi
Nuk e di kush t'foli keq per mu
Kush t'foli keq per mu
Kush t'boni mu largu
Prej meje mu largu (so slowly)

Ndoshta t'kam largu pa qellim
Ndoshta se kam mbajt naj premtim
Ndoshta tu ka duk qe s'tkom dasht
But i did, i did
Ndoshta naj here t'kom bertit
Ndoshta ma shume prej meje ke prit
Ndoshta tu ka duk qe s'tkom dasht
But i did, i did

Sometimes i miss you
But I'm forgetting you slowly
I'm forgetting you slowly
Per me jetu po m'duhet me t'harru (x2)

Sometimes i miss you
But I'm forgetting you slowly
I'm forgetting you slowly
Me veten tu luftu
Mo nuk po m'vjen me t'thirr
Me t'vet qysh je pa mu
Qysh te koka pa mu
A po ja vlen pa mu
Pse je ka vet per mu
(slowly)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)