Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dardy - Mrena Teje

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ti e din per ty prehna
se veq ti je en vena
edhe nese sjom knena knena
veq per ty une kthehna

Kur po m'beson son son son
pse po xhelozon zon zon zon
edhe nese jom nxon nxon nxon nxon
per ty nuk jom

se veq une jom mrena teje teje
ti je mrena meje meje
shawty ti je shume crazy crazy
mere zemren teme theje /2x

mere zemren teme theje
o e jotja o kejt be
nese don ti leje
se si ti sun gjej e

je ka m merr me shume sene toxice
kur edin qe veq ti je oj mike
kur edin qe veq ti ma len pik e
jo nuk muna met lon e me ike

m pelqen kur lazdrohesh,idhnohesh
tani afrohesh edhe pajtohesh
pa mu sun gzohesh
une edi mire qe do ti :( /2x

se veq une jom mrena teje teje
ti je mrena meje meje
shawty ti je shume crazy crazy
mere zemren teme theje /2x

se veq une jom mrena teje teje
ti je mrena meje meje
shawty ti je shume crazy crazy
mere zemren teme theje
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)