Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fero - Bella

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Refreni:
Hajd po dalim Bella
Se s'po shoh kërkund më mirë se ti 2x
Qysh m'i qetëson mu nervat
E di që kërkund sun gjej si ti
Menon që shoh unë tjera
Krejt ça sytë e mi shohin o veç ti

Kur s'tkam ty knej
Kur s'tkam ty s'jam okay 2x
Gjith unë kam me dasht ty
Jeta jem s'ka kuptim për ty
Meksikana unë t'kam dashni
Lately po ma then me pi

Refreni:
Hajd po dalim Bella
Se s'po shoh kërkund më mirë se ti 2x
Qysh m'i qetëson mu nervat
E di që kërkund sun gjej si ti
Menon që shoh unë tjera
Krejt ça sytë e mi shohin o veç ti

Hala, hala, zemër, zemër je habibi
Hala, hala, zemër, zemër t'kom habibi
Hala, hala, pres apet se kur po shihmi
Hala, hala, për çdo herë që t'kom habibi

Qata, qata, puçi, puçi ti m'knaq
T'kam dasht hala, puçi po ty du pa masë 2x

Refreni:
Hajd po dalim Bella
Se s'po shoh kërkund më mirë se ti 2x
Qysh m'i qetëson mu nervat
E di që kërkund sun gjej si ti
Menon që shoh unë tjera
Krejt ça sytë e mi shohin o veç ti
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)