Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aida Doçi - Ti je Aktor

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Me faj tëndin
Më humbe mu
Ke me u pendu
Mësohu pa mu

Ti ske dit mem rujt
Mu o shprit keq
Në fjalet e tua kam shpresu
Por prap kam hesht

Ti je aktor,je gënjeshtar
S'je njeri je mëkatar
E kjo zemër dot sta fal
Sa gjynah ti ke ba 2x

Kam mendu se ke dashni
Jo se kam dit
Jo se kam prit

Ti ske dit mem rujt
Mu o shprit keq
Në fjalët e tua kam shpresu
Por prap kam hesht

Ti je aktor,je gënjeshtar
S'je njeri je mëkatar
E kjo zemër dot sta fal
Sa gjynah ti ke ba 5x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)