Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rita & Fidan - A Po Pina Kafe

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
a po pina kafe se m'ka zan dashnia
tung tung tung e ki se po dal me shoqe t'mija
2x

asnje dit nuk shkon pam thirr n'telefon
edhe kur t'bllokoj prap zgjidhjen e bon
zanin ty du me ta ni je e jemja mir e di
fundin ti e ki me mu sdi pse je tu na vonu

a po pina kafe se m'ka zan dashnia
tung tung tung e ki se po dal me shoqe t'mija
2x

ti shum po kerkon e po eskalon
edhe kur t'bllokoj prap zgjidhjen e bon
zanin ty du me ta ni je e jemja mir e di
fundin ti e ki me mu sdi pse je tu na vonu

a po pina kafe se m'ka zan dashnia
tung tung tung e ki se po dal me shoqe t'mija
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)