Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ervis Behari - Si Qershia

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
E embel si Qershia me je
ne zemre shije me le
Te embel si Qershia e ka
ajo buzen kur ma dha
2x
E embel si Qershia me je
ne zemre shije me le
Te embel si Qershia e ka
ajo buzen kur ma dha
2x
Do te vi te djelen
Me unaze ne dore
te tekoje babane moj
dhe te ve kurore
Kerko ti cte duash
Vetem thuaj poo
per ty e jap jeten moj
xhane ti me beso

E embel si Qershia me je
ne zemre shije me le
Te embel si Qershia e ka
ajo buzen kur ma dha
2x

Je gjithcka per mua
vajze moj aman
Kur nuk te kam afer
vendi nk me mban
Do te vi te djelen
betohem do te vi
Sa te dua un moj lule
nuk te do njeri

E embel si Qershia me je
ne zemre shije me le
Te embel si Qershia e ka
ajo buzen kur ma dha
2x
E embel si Qershia me je
ne zemre shije me le
Te embel si Qershia e ka
ajo buzen kur ma dha
2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)