Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjesti - Katile

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Askim, Canim benim, nasilsin?, Kalbim bana asla afetmedi, Kalbin bana asla afetmedi, allah kahretsin

Na naa
Tani tani po don
Mem myt malli
Helem helem ishe kon kon kon
Tani tani po don
Mem myt malli
Vete veten qysh mke
Lon lon lon

T majta un trujta
Si syt e mii
Um vrave um gjujte
Veq per dashnii
Katile katile
Helem i zii
Po qe vjen puna met
Urrejt kurr se kom prit
Kurr bre mo mos u kthe kthe
Edhe mos um thuj pse se
Edhe me tu kthy prap ty prap e
Njejta je je
Kurr bre mo mos u kthe kthe
Edhe mos um thuj pse se
Qysh t'njoh un ty ti as veten nuk njeh

Tani tani po don
Mem myt mallii
Helem helem
Ishe kon kon kon
Tani tani po don
Mem myt malli
Vete veten qysh mke
Lon lon lon

E bona zemren guri
Numrin ta kom fshi
Hmmmmm
As keq e as mir
Mos nifsha per tyyy
Ajt se ajt se ki mem
Lyp lyp lyp
Po ski mem
Gjet gjet gjet
Mall ki me pass
Veq mem
prek prek prek
Se ti s'dashte
Si un tyy
Qysh bre nuk te erdh marre
O moj moj e pa shpirt

Tani tani po don
Mem myt malli
Helem helem
Ishe kon kon kon
Tani tani po don
Mem myt malli
Vete veten qysh mke
Lon lon lonnn
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)