Më mbaj mend (për 1 muaj)

S4MM - CLS AMG

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
CLS AMG SHAWTY BIG BOOTY AJE
TU VA HUP TOPIN MBAPPÉ
AJDE GET DOWN AJE
CLS AMG SHAWTY BIG BOOTY AJE
TU VA HUP TOPIN MBAPPÉ
AJDE GET DOWN AJE

MALLI VJEN PI KOSTARIKE
SHOKT KREJT CAPO PREJ MEXIKE
DY BENZA T'BARDH NJONI ZI DE
B*TCH LSHOMA RRUGEN SE JOM PIT DE
HYP MASARATI CC
BON SIKUR CARDI B B
BABY KA ME PI VEQ SHENDI

I DUKET SI ME NEJT ME CEJZY

VA VALLA JAN INTRIGANTA
AJDE SE JU KTHEHET SI KARMA
KTA NUK JAN AS GANG AS BANDA
LET I KONTROLLOJ SI KOMANDA

S4 C4
KTA TUTEN ME MNEJT AFER
MRENA NGEBEC E KOM SHPATEN
QATA MOJ FAMEN

CLS AMG. X2
SHAWTY BIG BOOTY AJE
TU VA HUP TOPIN MBAPPÉ
AJDE GET DOWN A JE

DIN E MOUD EN MAJK
UN JOM I PIST BONA FIGHT
KREJT TO RREPERA TU MU SILL
VEQ PER HYPE
MA MEN UN JAM PSYCHO
UNOPULLAP RRRRRR
TA FUS RRAFALL UN O DAJKO
TANI BERTET SIKUR SHKA LE LE MAJKO
EDHE N'POLICI I THOM SDI GJO
28K MRENA JAVE
BIG AMG PUN E MADHE
KTA JAN KOMEDI ME I PA BE
E HAN TRAGJETI VEQ ME MSHA DE

S4 C4
KTA TUTEN ME MNEJT AFER
MRENA NGEBEC E KOM SHPATEN
QATA MOJ FAMEN

CLS AMG
SHAWTY BIG BOOTY AJE
TU VA HUP TOPIN MBAPPÉ
AJDE GET DOWN AJE
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)