Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mozzik - Shko

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ref.
Je ty prit me t'nxon n'faj,
Je ka do me m'lan n'faj,
Vec ma mire shko n'ka...(tastrof),
Amo bash shko n'ka...(tastrof)

A thh kush,
Ma paska nxon mu venin e m'paska zevendsu,
A thu kush,
Po ta shijon at byzkuq,
A thu kush,
Ojj,
Zemra o ty m'qit mue flak,
Kush po ta rreh shuplak,
Kush n'ajer ty
po mban e per thobe ty po t'kap,
Kush po t'i kap flokt,
me ko po bjen n'toke,
Kush po t'nxen,
kush po t'ftof (kush??)
Nuk po kam inat (never),
vec t'i kisha dit
t'kisha mbajt vec ni nat (f**king more),
E se kisha zgat,
Sa t'blej ty dhurat,
po shkoj po ia blej vetit
edhe ni S-class (cash cash)

Ti ke menu qe vec du munesh me lu me mu,
Po u shkatrru ca ke ndertu,
E ti halo pret me t'besu?? (Ej Fuck YOU!!)

Ref.
Je ty prit me t'nxon n'faj,
Je ka do me m'lan n'faj,
Vec ma mire shko n'ka...(tastrof),
Amo bash shko n'ka...(tastrof)

Nona gjith m'thojke
mos u bo qiri me u djeg per ton,
E ti e di sa jom djeg per shpirtin ton...
Vyshket ni lule qe shpejt gufon,
Se nuk e din as qa po don as ku po shkon,
po f**k it..
Sun um kontrollon as dirigjon ( jaj jo),
Se une jom njeri nuk jom digitron (ejjj)...
Qikjo t'irriton edhe t'nervozon (shuuume),
Njeren shoqe ki harru amo shum po m'don,
Plus,
Zemren e ke prish me selikon,
Vec ki dasht ti me prish vec qefin ton (aj),
Kerrkujt ma shume se ty qi ky refren s'pi shkon,
Hajde e kryjm bashk,
Please ma cingrron...

Ti ke menuuu qe vec du munesh me lu muuu,
Po u shkatrru ca ke ndertu,
E ti halo pret me t'besu?? (Ej Fuck YOU!!)

Ref.
Je ty prit me t'nxon n'faj,
Je ka do me m'lan n'faj,
Vec ma mire shko n'ka...(tastrof),
Amo bash shko n'ka...(tastrof)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)