Më mbaj mend (për 1 muaj)

ELAI - Pise

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
I can be your mister
if you ever wanna be my misses
du me bo sene t pista
nuk jam tipi qe ka qef me jep kisses
nuk i nihet zoni si ni tesla
je princesh but i'd f**k you like a misstres
du me bo sene t pista
jam pis po edhe ti je pise

do me nejt me sikario
zemer sjan kto po jon barrio
nese ke beef sum ha kari jo
je ktu se ke body o
edhe ky shok ka ktu nji body o
te dy keni body o it's kinda funny o
zemra sillet sikur mafia
po nese do mu sill ashtu me mu
baby esht adios

I can be your mista mista-e
zener jam i ri po ca me bo nuk e di
po thot "Besa Besame"
me bo me hi n dhom pasha zotin nuk ja vlen (jo nuk ja vlen moooo)

I can be your mister
if you ever wanna be my misses
du me bo sene t pista
nuk jam tipi qe ka qef me jep kisses
nuk i nihet zoni si ni tesla
je princesh but i'd f**k you like a misstres
du me bo sene t pista
jam pis po edhe ti je pise

10 femna te tavolina
befasohen se sa po pina
njona do naten me kaloria
e nxona me melodia
jeta fantazi si narnia
dhomes i vjen er era karolina
e thirr daddyn e kam bo gasolina
jan dy favorita po e bojn harmonia

I can be a mista zemer e din pse t thirri femnat neper festa po sillen per videoklipin
shum pi jep fam srrin me ta po rrin me klikin
lili o feju po elai po kishe qed pise(ka qef piseeee,piseee)

I can be your mister
if you ever wanna be my misses
du me bo sene t pista
nuk jam tipi qe ka qef me jep kisses
nuk i nihet zoni si ni tesla
je princesh but i'd f**k you like a misstres
du me bo sene t pista
jam pis po edhe ti je pise
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)