Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Do Ta Thej Kitarën

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2x
Ti pse i harrove
këngët që ti këndova
letrat që ti shkrova
vjershat që ti lexova

Do ta thej kitarën
që kurrë mos të këndoj
do ti çkyej letrat
që mos ti lexoj

2x
Besa o Besa,
ku le besën që ma dhe
sa shpejt e harrove puthjen e parë

2x
Tërë jetën time për ty kam kënduar
gjitha këngët e mija ty ti kam kushtuar

Do ta thej kitarën
që kurrë mos të këndoj
do ti çkyej letrat
që mos ti lexoj

2x
Besa o Besa,
ku le besën që ma dhe
sa shpejt e harrove puthjen e parë
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)