Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kozak69 - Adrenaline

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Naçut Lujn Me Kile
Patllake Maj Makine
Raku Sun Ma Nine
Du vec adrenaline
Femren kam latine bythen si Argjentine
Asajt Nuk Ja Nine Do Vec
Adrenaline

...
...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)