Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ergys Shahu & Antonia - Perjet

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ANTONIA
Se pa syt e tu ska jete
E kena deshmu nuk ka jete
A jena betu perjete
Na kena mu dasht
Na kena mu dasht
Te dy
Nzemren tende a jam
A un a jam aty 2 here
Ergys
Je tu e ni je
Je tu e ni je
Dashnin qe ta jap
Ktu ke bo dalje
Skom majt inate
Ja ku jemi prap
Antonia
E sa here nkraht e tu me mban


Me dridhet trupi sa her me ty flas
Merre ti zemren ta fal un ta fal
E humbur me ty perzemrat te dy
Se pa syt e tu ska jete e kena deshmu nuk ka jete a jena betu perjet
Na kena mu dasht
Te dy
Nzemren tende a jam a un a jma aty
Ergys
Te du pa fjal
Antonia
Ti dujem afer dhe larg
Ergys puthem ngadale
Antoni ti dujme zemre per ty ndal
Se pa syt e tu nuk ka jete
E kean deshmu nuk ka jet
A jena netu perjet na kena mu dasht na kena mu dasht
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)