Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enisa - Fake Love

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Just admit, to my face
Why you cover you phone when I check
You don't hear what I say
All I need is a little respect

Cause you ain't be treating me right, baby
You won't be fooling me twice, Babe
What makes you think you have the right
I'm sorry that's just who you are

You can cover it when it's fake love
Cause you show me what you're made of
Swear this is your last mistake
But you never gonna change
You can cover it when it's fake love
Cause you show me what you're made of
Swear this is your last mistake
But you never gonna change

I confess, I moved on
There's a reason I've been acting cold
You messed up, I caught on
I can see how the ending unfolds

No
Cause you ain't be treating me right, baby
You won't be fooling me twice, Babe
What makes you think you have the right
I'm sorry that's just who you are

You can cover it when it's fake love
Cause you show me what you're made of
Swear this is your last mistake
But you never gonna change
You can cover it when it's fake love
Cause you show me what you're made of
Swear this is your last mistake
But you never gonna change

I know you've been round round
I know you've been round round, No oh
I know you've been round round
I know you've been round round, you ah

You can cover it when it's fake love
Cause you show me what you're made of
Swear this is your last mistake
But you never gonna change
You can cover it when it's fake love
Cause you show me what you're made of
Swear this is your last mistake
But you never gonna change

Change
You're never gonna change
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)