Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vinz - Poppin Smoke

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Chorus:
Tu leviz neper kto zona si t’jet veni jem
M’duket vetja ushtar rruge se ju rrini mren
Dalin ftyrat e maskume se kto s’marrin men
Neper burgje gjys e grupit po nuk ka problem

A me ne po krahasohen kto kopila t’lodh
Kan harru nuk informohen so we poppin smoke
Me makina bullet proof dhe pak xhamat low
Me dy veta me dy arm let them pussy know

Verse 1:
Popin smoke yeh we turn them ghost. Tu leviz me rolls
Ata thon se i shkrepin senet but they f**kin don’t
Ishim broke. Shitem fukin drog. Sjena msu me rrog
Ata thon se levizin sene. But they f**kin don’t

Mjet i ri xhamat sterr i zi seni next to me
Kur e ni. Hekrin tu kersit a si melodi
Me shofer. Vet jam pastagjer tu i ik policis
Mjet i vjedh mrapa duhet djeg then we dissapear

N’Koh trinis. Nstacion tpolicis tu dhan intervist
Dojn me dit kush e shkrepi senin ju thash nuk e di
Lil bi**h Kta folin me rendin dojn me na padit
Kam tradit. Rrugve jena rrit Shqipe we dont speak

Kta vec din me lujt filmin My G's si ora levizin
Ju jeni tbut sikur bora Mas disa kohrave shkrini
Te tan e din ky a stili. Na bina bor sikur dimri
Kur veni mushet me re, kto shqipe hupin si dilli

Chorus:
Tu leviz neper kto zona si t’jet veni jem
M’duket vetja ushtar rruge se ju rrini mren
Dalin ftyrat e maskume se kto s’marrin men
Neper burgje gjys e grupit po nuk ka problem

A me ne po krahasohen kto kopila t’lodh
Kan harru nuk informohen so we poppin smoke
Me makina bullet proof dhe pak xhamat low
Me dy veta me dy arm let them pussy know

Verse 2:
Tu leviz neper kto zona si tjet veni jem
Mke tu sill with many men. Secili me ka ni sen
Doreza secili vesh. Gjurmet nuk i len
Mjet i vjedh. Targat tjeter ven. Prova nuk i gjen
Shok kemi tan boten kumanova in the building
Ntan qytetin vet i pesti kallashat me veti
Lock it off e din vet ti nuk pysim per shtetin
Pop it off anywhere ti hike si lepri
I let off in ur head po ty tfali hekri

I let off in ur bima e di tan qyteti
Ta kam ba bira bira e din shokt qe ke ti
Po tan shokt i ke pidha e ti je i njejti
Nja ma fake se tjetri. Me bole si lepri

Folin social media. Juve jeni pidha
Skena instagram real life ju mushim me vrima
TKena gjujt 4 her. Ti gju kater rima
Ti gju n’internet. He. Shqipe je prodhim nga kina

Chorus:
Tu leviz neper kto zona si t’jet veni jem
M’duket vetja ushtar rruge se ju rrini mren
Dalin ftyrat e maskume se kto s’marrin men
Neper burgje gjys e grupit po nuk ka problem

A me ne po krahasohen kto kopila t’lodh
Kan harru nuk informohen so we poppin smoke
Me makina bullet proof dhe pak xhamat low
Me dy veta me dy arm let them pussy know

Nuk e din….
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)