Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elgit Doda - FL (Fatal Love)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Faljet mi le,se ashtu ti do
As ti,perfekt nuk je
sepse dhe gabon
Ref.
Jo mos ma boj mu k*** e nones,
mos ma boj
Kur e din qe unë te du,te du ty
Jo mos ma boj mu k*** e nones,
mos ma boj
Se ta di un menjen e ca po menon ti
Malli ka met marr per mu
Se ti po gabon,se ti po gabon
Malli ka met marr per mu
por do jet shume vone,per ty do jet vone
Ty malli ka met marr per mu
se e meriton, ti e meriton
Me nje puthje, me nje prekje
me nuk me mashtron, jo nuk me mashtron.
Ska me ku je je,as si qenka dashnia
une e ti lidhje skena mo
E ti ndac me dit ne mendje t'kom pas nat e dit
ksaj dashnie esht me mir me i vu pike

Ref.
Jo mos ma bo mo,mos ma boj
Kur e di qe un te du, un te du ty
Jo mos ma bo mo, mos ma boj
Se ta di un menjen e ca po menon ti
Ty malli ka met marr per mu,
se ti po gabon
se ti po gabon.
Malli ka met marr per mu,
kur te jet shome vone,
per ty do jet vone
Ty malli ka met marr per mu,
se e meriton
ti e meriton.
Me nje puthje,me nje prekje
me nuk me mashtron, jo nuk me mashtron
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)