Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqiprim Sylejmani - Ai Plumb

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2x:
Ai plumb qe n’dasmen tane
Per gezim eshte gjujt
Ma mire mu me m’pas vra
Mos me m’lane me vujt

REF:
E urrej diten e dielë
Jo pse mbaron java
Po pse pergjithmone
Prej teje u ndava

I urrej tupanat
Nuk i dua dasmat
Se dua as arin
Qe i ban unazat

2x:
Ma mire mos te isha gjalle
Te dielen mbrama
Ma mire osht per mu
Mos te kish ardhe e hana

REF 2x:
E urrej diten e dielë
Jo pse mbaron java
Po pse pergjithmone
Prej teje u ndava

I urrej tupanat
Nuk i dua dasmat
Se dua as arin
Qe i ban unazat
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)