Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjesti - A Menove?

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
A menove?
A menove?
Qe ti bon pa mu,
bon pa mu aa?
Ti menove
Ti menove
Qe munesh mem lendu
Mem mem lendu a

Po ti vet ke ik
E mthojshe nuk ndahna
U myte tum thirr
Po nuk kthehna mbrapa
Hala menon

See ti ikkkk
Se ti se ti ik ik
E kthehesh kur don ti ti
Ama no baby no baby
Ik ik
Se nuk kthehesh kur don ti ti
Ama no baby no baby
Ik ik
Se nuk kthehesh kur don ti
Ama no baby no ikkk

Qka kom bo per ty
Skum ba as per veti
Qysh tkom dasht une ty
Skome dasht as njeri
See shum tpata dasht
E prishim e ma kurgjo
Ti nuk meriton
Nuk meriton
Nah
Se kur rrejsh thojshe
Spom bon interneti
E knej rrijshe rrijshe
Deri ne 5 te mengjesit
Ti ki dit mem vra mas shumti
Me t’lan po qe skishe dit
Mem bo me vaj


See ti ikkkk
Se ti se ti ik ik
E kthehesh kur don ti ti
Ama no baby no baby
Ik ik
Se nuk kthehesh kur don ti ti
Ama no baby no baby
Ik ik
Se nuk kthehesh kur don ti
Ama no baby no ikkk

Ti vetum flen
Un vetum flej
Ah moj zemer kqyrne qka na gjeti
Pa bo ni sen
U prish qdo sen
Hajt kallxom hajt kallxom
Kallxom kallxom
A ja vlejt?
Tung tung tung
Tung tung tung
E ki me me mu
Se tum tum tum
Tum tum tum
E bone me mu
Ba baby
Mos thuj qka ne gjeti
Se vet vet vet ja bone veti

See ti ikkkk
Se ti se ti ik ik
E kthehesh kur don ti ti
Ama no baby no baby
Ik ik
Se nuk kthehesh kur don ti ti
Ama no baby no baby
Ik ik
Se nuk kthehesh kur don ti
Ama no baby no ikkk
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)